چسبهای رسانا یا کانداکتیو (conductive)

چطور چسب های رسانا کار می کنند

چسب های رسانا به عنوان یک سطح زمین عمل می کنند و رسانایی الکتریکی بین هر تایل ESD در یک اتاق را فراهم می کنند. آنها نه تنها کفپوش را در جای خود نگه می دارند بلکه آنها به دلیل اینکه جریان الکتریکی به مسیر کمترین مقاومت می انجامد، سطح کاشی را به صورت ایستا متمایز می کنند. هنگامی که اتم های استاتیک به بالای سطح جریان می یابند، از طریق جریان هوا به سطح زمین چسباننده هدایت شده و به طور ایمن و به طور عادی از زمین عبور می کنند. چسب های رسانشی دارای کم‌ترین مقاومت هستند.

به جز تایل های رسانا، تایل های ESD هیچ جایی برای تخلیه ناخواسته استاتیک ندارند. هر تایل می تواند مانند  جذر و مد جدا شده و بر روی کاشی های فردی بدون جابجایی قرار گیرد.چسب های رسانشی Staticworx ESD را قادر می سازد تا کار خود را با انجام الکتریسیته ساکن به زمین انجام دهد. راه اندازی یک Staticworx® Flore ساده و آسان است. چسب های ما نیاز به مواد های گران قیمت گذشته را از بین می برند؛ چسب هدایت شده به زمین با نوار های اتصال مس ارتباط دارد. نوارها را می توان به لوله های الکتریکی متصل کرد، فولاد به یک نوار نقاله اختصاصی متصل می شود.اتصال دهنده های زمین مس 24 "طول دارند و با هر نوع حمل و نقل Staticworx® عرضه می شوند. فقط یک اتصال برای هر 1000 فوت مربع از فرسایش ESD مجاور ضروری است.

جایگزین شده توسط چسب های رسانا، شبکه های گران قیمت مس، چیزی از گذشته است.

گزینه Staticworx® Adhesive

چسب اکریلیک آزاد، بدون استفاده از حلال، برای استفاده با هر پوشش لاستیکی و غیر قابل انعطاف رسانا یا استاتیک طراحی شده است. چسب "Statbond ™" یک پیوند رسانایی دائمی بین لاستیک و یا وینیل فلورینگ ایجاد می کند. مناسب برای استفاده با کالاهای رول یا در مناطقی که پیوند قوی لازم است، می‌باشد Statbond ™ را می توان در تمام سطوح بتن بر روی، بالاترین یا پایین ترین درجه در عدم وجود رطوبت و همچنین استفاده از فلورس تایید شده متعلق (APA) استفاده کرد.

هدایت عالی

برای سطوح متخلخل و غیر متخلخل

امتیازات LEED را فراهم می‌کند

بدون اختلاط مورد نیاز است

پاکسازی آسان

ثبات استثنایی به طرف مقابل

بدون بو، هیچ VOC

پیوند دائمی

ایده آل برای برنامه های ناهموار

ظروف نیمه استفاده شده می تواند دوباره بسته بندی شود

ملاقات با ANSI / ESD S 20.20 همراه با Staticworx® Flooring